Na koně!

17.07.2017

Někdy v lednu jsme se definitivně dozvěděli, že Jana, Petr a Zuzka budou na pozorovacím místě Whiskey Mountain (Wyoming) v nadmořské výšce 3500 m. Prý jsme nejzdatnější a nejspolehlivější jedinci. Na tomto místě prý budou nejkvalitnější pozorovací podmínky co se týká čistoty vzduchu a jasné oblohy a od tohoto místa si mnozí mnohé slibují. My také, snad to zatmění letos konečně uvidíme! Všechno hraje pro nás, tak doufáme!!!

I když tedy nevím, jestli jsme nezdatnější a nejspolehlivější ;-) Každopádně jsme na toto pozorovací místo byli vybraní také proto, že část cesty je nutno absolvovat na koních. A s ohledem na ostatní členy týmu, kteří se již řadí mezi starší, moudré a pokročilé a mnozí chtějí dělat experimenty s náročnou, těžkou a na dopravu na koních nevhodnou technikou, tak jedeme na koních my. My také doufáme, že jsme schopní cestu na koních nejen zvládnout,  ale hlavně potom okamžitě začít pracovat.

Pro jistotu jsme na koních začli i trénovat, ať to potom není takový šok. I když on to asi šok bude v každém případě. Podle pokynů z agentury, která tuto zážitkovou akci pro Amíky a pro nás připravuje, to vypadá dost divoce.